עורכי דין תאונות עבודה

מקומות העבודה ומוסדות הלימוד השונים בהם כל אחד מאתנו עובד או לומד, אמור לספק לנו סביבה הבטוחה בצורה המקסימאלית.
גם אם אותו מוסד אכן מקפיד לספק את תנאי הבטיחות הטובים ביותר, תאונות עדיין עלולות לקרות בין אם בשטח המוסד ובין אם בזמן ההגעה אליו או היציאה ממנו. תאונה שכזאת, נחשבת כתאונת עבודה או תאונת תלמידים וחשוב שהנפגעים בתאונות מהסוג הזה יהיו מודעים לזכויות שלהם וייוועצו עם אחד מאותם עורכי דין תאונות עבודה או עו”ד תאונות תלמידים, מקצועיים המנוסים בתחומם.

הדרך למימוש מלוא הזכויות
גם עובדים וגם תלמידים מבוטחים מפני תאונות שונות אשר יכולות לקרות בעבודה ובמוסד הלימודים ובמקרים רבים, גם מחוץ להם – כל התלמידים בישראל מבוטחים בביטוח תאונות אישיות, כאשר ביטוח זה מכסה גם תאונות אשר אירעו מחוץ לשעות הלימודים. במקרים רבים, בכדי לממש את כל הזכויות ואת מלוא גובה הפיצויים המגיעים, יש להתנהל מול מספר גופים שונים לדוגמא, ביטוח לאומי וחברת הביטוח. עורכי דין תאונות עבודה, כמו גם עו”ד תאונת תלמידים, יהיו בעלי הידע והכלים לבחון את המקרה לעומק, לוודא שאכן יש עילה לתביעה ולהגיש את התביעה אל הגופים השונים.

עורכי דין תאונת עבודה ילוו אתכם לאורך כל שלבי התביעה, כאשר במקרים רבים לבחירת עורך דין תאונת עבודה או עו”ד תאונות תלמידים מקצועי ומנוסה, תהיה השפעה רבה הן על סיכויי הצלחת התביעה והן על גובה הפיצויים אותו תקבלו בסופו של תהליך – מהסיבה הזאת, לא מומלץ להקל ראש בבחירת עורך הדין.

אם גם אתם תרים אחר עורכי דין תאונות עבודה או עו”ד תאונת תלמידים, חשוב שכאמור, תקפידו להיוועץ אך ורק בעורכי דין מומחים ובעלי ניסיון בתחום זה.

עורך דין אלי מאור, אשר עומד בראש משרד עורכי דין על שמו, הינו בעל ניסיון של שנים רבות בתחום עורכי דין תאונות עבודה ותאונות תלמידים. הייעוץ והליווי המקצועי של עורך הדין לאורך כל שלבי התביעה, יבטיח לכם כי בסופה של הדרך, תזכו לממש את מלוא הזכויות המגיעות לכם בעקבות אותה התאונה.  
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מלאו את הפרטים עכשיו וקבלו
שיחת ייעוץ 1 על 1

סגירת תפריט
דילוג לתוכן