עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים
אף אחד אינו מאחל לעצמו להיות מעורב בתאונת דרכים ואנחנו משתדלים מאוד לנקוט בכל אמצעי הזהירות הנדרשים בכדי שדבר כזה חלילה לא יקרה. אך ישנם מקרים אשר בהם אנחנו מוצאים את עצמנו נקלעים לזירה כזו. או אז חשוב שנשמור על צלילות ויישוב הדעת כדי שנעשה את הפעולות הנכונות שיוכלו לסייע לנו אחר כך בקבלת החזרים או פיצויים המגיעים לנו על פי חוק. עורך דין תאונות דרכים הוא יהיה הכתובת הבאה שלנו לאחר שנטפל בעצמנו ובנפגעים האחרים אם היו.

עורך דין תאונות דרכים – כדי למצות את כל הזכויות המגיעות לנו על פי חוק
כאשר אנחנו נקלעים לתאונה אנחנו מוצאים את עצמו מבוהלים ומבולבלים וכמובן שבצדק. מדובר בהחלט במצב מבהיל אשר בו עלולים להיות פצועים ונפגעים. הדבר הכי נכון בכל מצב הוא לנסות לשמור על קור רוח ולשלוט במצב עד כמה שהדבר אפשרי. לפני הכול אנחנו חייבים לבדוק אם יש נפגעים ואם גם אנחנו עצמנו זקוקים לטיפול רפואי. כי פיקוח נפש זה לפני הכול.

אם בדקנו את השטח וראינו כי אין צורך בסיוע רפואי נוכל להתקדם הלאה לשלב הבא שזהו איסוף נתונים טכניים בשטח. כאן חשוב לדעת כי ככל שנאסוף יותר מידע נוכל אחר כך לקבל סיוע ופיצויים המגיעים לנו על פי חוק מטעם חברות הביטוח או מכל הגורמים הרלוונטיים האחרים.

עורך דין תאונות דרכים מצפה שנגיע אליו עם הרבה פרטים
חשוב לדעת כי עורך דין תאונות דרכים יוכל לסייע לנו הרבה יותר אם נגיע אליו עם כמה שיותר פרטים על המקרה. על כן, גם אם אנחנו מתקשים להירגע מהחוויה המפחידה אותה חווינו חשוב מאוד לנסות להתרכז ולחשוב מה חשוב לנו לדעת ומה צריך לרשום על מנת שנוכל לגשת אחר כך אל  עו”ד תאונות דרכים בכדי שהוא יסייע לנו במיצוי כל הזכויות החוקיות המגיעות לנו.

מה עלינו לברר?
כדאי לחפש אנשים שהיו עדים לתאונה ולרשום את הפרטים שלהם כדי שאם נזדקק למתן העדות שלהם לא נתקשה למצוא אותם. חשוב לרשום את כל השמות של האנשים שהיו מעורבים בתאונה, חשוב גם לרשום את השמות של חברות הביטוח של הנהגים שהיו מעורבים בתאונה ואת הפרטים המלאים שלהם, יש לציין את המיקום המדויק אשר בו אירעה התאונה ובעצם כל פרט שנראה לנו רלוונטי.

תאונת עבודה זכויות
כדי שנוכל למצות את כל הזכויות המגיעות לנו בעקבות מעורבות במקרה של תאונת דרכים בדרך לעבודה או בכל מקום אחר עלינו לפנות אל עורך דין תאונות דרכים. עורך הדין ידע לייצג אותנו ולכוון אותנו איך לפעול ומה לעשות כדי לקבל את הזכויות והפיצויים המגיעים לנו.

במשרד עו”ד אלי מאור ושות’ תוכלו לקבל מענה מושלם בכל מה שקשור למקרים של תאונת דרכים בדרך לעבודה ואת כל המידע על תאונת עבודה זכויות המגיעות לכם כחוק.
אלי מאור – עו”ד תאונות דרכים – על כל תאונה שלא תבוא… 

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מלאו את הפרטים עכשיו וקבלו
שיחת ייעוץ 1 על 1

סגירת תפריט
דילוג לתוכן