עו"ד תאונת אופנוע

עורך דין תאונות אופנוע

נפגעתם כתוצאה מתאונת אופנוע? נגרמו לכם נזקי גוף בדרגה כזאת או אחרת?

להלן טיפים ראשוניים מעו"ד אלי מאור, עורך דין מומחה תביעות תאונות אופנוע על מנת למנוע שגיאות ו/או תקלות בתם לב שיפחיתו ו/או ימנעו ממרבית נפגעי תאונות דרכים עם אופנוע את הפיצויים להם הם זכאים.

איזה עורך דין תאונות אופנוע מומלץ בתביעות בגין תאונת אופנוע?

מניסיון של כ- 20 שנים בייצוג נפגעי תאונות דרכים בתל אביב ובכל הארץ, לדעתי ישנם חמישה פרמטרים עיקריים לעורך דין תאונות אופנוע מומלץ או עורך דין תאונת דרכים מומלץ והם כדלקמן:

  1. עורך דין מנוסה בתביעת תאונות אופנוע או תביעות תאונות דרכים. ניסיון של מעל 10 שנים הוא מצוין, אך ניסיון של כ-20 שנה והיכרות מעמיקה בתחום תביעת תאונות דרכים בכלל ותאונות אופנוע בפרט הוא מצוין עוד יותר.

  2. עורך דין תאונות אופנוע מומלץ הוא גם מי שמייצג באופן אישי את תביעת תאונת אופנוע מתחילתה ועד סופה, ופחות מומלץ שתביעה בגין נזקי גוף לאחר תאונת דרכים באופנוע שהינה בד"כ אישית ורגישה תעבור "מס' ידיים" במשרד עורך דין, מה שעשוי לפגוע בפרטיות ו/או בדיסקרטיות של הלקוח בתביעת תאונת אופנוע.

    לעיתים תחלופה רבה של לדוגמה עורכי דין תאונת דרכים בתל אביב, אף עשויה לפגוע בסיכויי תביעה בתאונת דרכים בעצמה וביחסי האמון החשובים שיש ליצור עם הלקוח.

  3. עורך דין תאונות דרכים מומלץ או עורך דין תאונות אופנוע מומלץ הוא גם מי שיש לו ניסיון רב שנים בעברו, כמי שייצג גם חברות ביטוח בתביעות תאונות דרכים, כך שהוא מכיר את כל התהליך מתחילתו ועד סופו ואת טענות ההגנות שיהיו לחברות הביטוח בתאונות אופנוע או בתאונות דרכים.
  4. עורך דין תאונות אופנוע מומלץ הוא עורך דין שלו גם ניסיון במתן הרצאות, ימי עיון והשתלמויות במכון להשתלמויות של לשכת עורכי הדין בתחום של דיני נזיקין וביטוח בכלל ובתביעות נזקי גוף בפרט, ומכיר היטב את רזי הפסיקה והחקיקה הן בארץ והן בחו"ל.
  5. עורך דין תאונת דרכים מומלץ ותאונת אופנוע מומלץ הוא מי שעבור פגישת יעוץ ראשונית אינו גובה תשלום או שכר טרחה מהלקוח הפוטנציאלי ומי שלאחר שהלקוח מעוניין בשירותיו המשפטיים בתביעת תאונת דרכים, עובד על בסיס הצלחה ("שיטת האחוזים") בהתאם לחוק (הרחבה בעניינן החוק בהמשך הדברים).

נפגעתי בתאונת אופנוע מה עלי לעשות?

אם נפגעתם בתאונת דרכים הדבר בראשון הוא כבר מפינוי האמבולנס לוודא שהפרטים שנמסרו לגבי תאונת אופנוע ו/או תאונת הדרכים הם פרטים מדוייקים שמציינים שהפציעה נבעה מתאונת אופנוע או תאונת דרכים.

עורך דין תאונת דרכים מנוסה, יודע לדוגמה, שנפגעים רבים בתביעות תאונות אופנוע לא יודעים שמד"א ממלא דו"ח רפואי בגין כל פינוי ניזוק בתאונת דרכים, שמועבר בין היתר בהמשך הדרך לעיני חברת הביטוח אותה ניזוק בתאונת אופנוע תובע…

לאחר פינוי מד"א הגעתי לבית החולים, על מה עלי להקפיד בתביעת תאונת דרכים/תאונת אופנוע?

חשוב מאוד, לוודא שהצוות הרפואי שבד"כ מאוד לחוץ ועמוס בחדר המיון בבית החולים או "בטרם" או במוקד של אחת הקופות יקפיד ויציין את כל האיברים שבהם נפגעתם בתאונה.

לדוגמה, אם האופנוע נפל על צידו השמאלי ונחבלת בכל צד שמאל, יש לוודא שמופיע בגיליון השחרור הרפואי שנחבלת בכל צד שמאל, או שמצויין גם יד, כתף ורגל שמאל.

החשיבות נובעת מכך שבמיון ניתן בד"כ טיפול ברמת רפואה דחופה ומיידית ולאחר מכן בהרבה מקרים מתבררים דברים נוספים בהמשך…

עורך דין תאונות אופנוע

נחבלתי בתאונת אופנוע בקרסול ימין ולאחר תקופה החלה נפיחות וכאבים גם בברך ימין מה עלי לעשות?

כעורך דין המתמחה בתאונות אופנוע עם ניסיון של כ-20 שנים בתביעות אופנוע, אני יודע היטב שגם במקרים בהם הפגיעה הפיזית שנגרמה לכם היא שטחית או קלה מאוד – ישנן פגיעות שאינן מורגשות בהתחלה ומתגלות רק לאחר בדיקה רפואית.

כך לדוגמה, לקוח שנפגע בתאונת אופנוע שבר את הקרסול ובבית החולים כבר בחדר מיון שמו לו גבס.

לאחר הורדת הגבס ראה שיש לו גם נפיחות בברך.

הוא דיווח לי על הנפיחות והפניתי אותו למומחה ברך שהפנה אותו לבדיקת הדמיה שמצאה לו בברך ימין קרע מלא ברצועה הצולבת וכן במיניסקוס המדיאלי בברך ימין, פגיעה שבגינה לבד, נקבעו לו 20% אחוזי נכות רפואית קבועה!!!

הוזמנתי למשטרה לתת עדות לאחר תאונת דרכים או תאונת אופנוע, מה עלי לעשות?

ככל שלא פנית לעורך דין תאונות אופנוע, מומלץ ביותר שתפנה ואך תגיע למשרדו למתן יעוץ פרטני בו תשרטט את זירת התאונה, צדדי ג', תציג תמונות של הפגיעה באופנוע ועוד… 

חשוב לדעת שלעתים משטרת ישראל רואה ברוכבי האופנוע כאחראיים לתאונת הדרכים ולנזק שנגרם, מה שעשוי להוביל לשלילת רשיון, קנסות ואף הליכים פליליים נגד רוכב האופנוע.

מה עלות שכר הטירחה של עורך דין תאונות אופנוע?

עלות שכר הטירחה הינה באחוזים מהסכום שהושג בתביעת תאונת דרכים והוא קבוע בכללי לשכת עורכי הדין (תעריף מקסימלי לשכר טרחה בתביעות לפי חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים) ככלל תביעת תאונת אופנוע המסתיימת ללא צורך בהגשת תביעה לבית המשפט, שכר הטירחה הינו בגובה של 8% + מע"מ ולאחר הגשת תביעה הינו 11% + מע"מ בפשרה לפני פסק דין ו-13% + מע"מ לאחר פסק דין של בתי המשפט.

קרי כל שכר טירחה באחוזים שנגבה יותר מהאחוזים הנ"ל, הינו בלתי חוקי!

מהי החשיבות של פניה מהירה לעורך דין תאונות דרכים/ תאונות אופנוע?

חשוב ביותר שאחת הפעולות הראשונות אותן תבצעו לאחר תאונת אופנוע או תאונת דרכים בכלל, תהיה ליצור קשר עם עו”ד תאונת אופנוע או עו"ד תאונת דרכים מקצועי ומנוסה.

חשוב לדאוג ולקבל ייעוץ משפטי מקיף מעורך דין תאונת אופנוע גם במקרים בהם הפגיעה הפיזית שנגרמה לכם היא על פניה שטחית או קלה מאוד: ישנן פגיעות שאינן מורגשות בהתחלה ומתגלות רק לאחר בדיקה רפואית.

עו”ד תאונת אופנוע או עורך דין נזקי גוף, יוכלו לספק לכם כבר בתחילת הדרך המלצות לגבי אופן ההתנהלות המומלץ עבורכם אחרי התאונה, כאשר אותו עורך דין ילווה אתכם לאורך כל הדרך, עד לקבלת מלוא הפיצויים המגיעים לכם.

תפקידו של עורך דין תאונות אופנוע הוא תפקיד מורכב אשר דורש מקצועיות רבה, רגישות וידע משפטי רחב והבנה בתחום המדיקו ליגאלי ("משפט ורפואה")  וזה נכון בעיקר עבור עורכי דין העוסקים בנושאים הקשורים בתחום נזקי הגוף.

מהסיבה הזאת, אם אתם מחפשים עורכי דין נזקי גוף כגון: עו”ד תאונת אופנוע או עו”ד תאונת דרכים לדוגמה, חשוב שתעשו שימוש בכל הכלים אשר יאפשרו לכם לבחור את עורך הדין המקצועי והמנוסה ביותר.

מכיוון שתאונות דרכים למיניהן עלולות לגרום לנכות ואף נכות קשה ולעיתים גם לאובדן כושר עבודה מוחלט, לגובה הפיצויים אותו תקבלו תהיה השפעה רבה על רמת חייכם העתידית.

מהסיבה הזאת, חשוב מאוד לוודא שבחרתם עורך דין תאונת אופנוע בעל הידע והכלים אשר יאפשרו לו להשיג לכם את גובה הפיצויים המקסימאלי – כאשר במקרים רבים הם יתקבלו מיותר מאשר גוף אחד.

מעוניינים בבדיקה ראשונית דיסקרטית ללא התחייבות וללא תשלום בפני עורכי דין המתמחים בנזקי גוף, עו”ד תאונת אופנוע או עו”ד תאונת דרכים?

לעו"ד אלי מאור ניסיון רב בתחום נזקי הגוף ובתחום תביעות תאונות דרכים, כך שאם נפגעתם כתוצאה ממקרים כאלו חשוב שתדעו כי פנייה אל עו”ד תאונות מקצועי ומנוסה או עו”ד תאונות אופנוע, בשלב מוקדם ככל הניתן, תהווה גורם בעל השפעה רבה הן על הצלחת התביעה והן על גובה הפיצויים אותו תקבלו בסופו של הליך.

אודות עורך דין תאונת אופנוע אלי מאור

עו"ד אלי מאור הינו בעל ניסיון של כ- 20 שנים בטיפול של מעל 1,000 תיקים בתחום הנזיקין ותאונות אופנוע ותאונות דרכים, ובעברו ועד לפני 12 שנים ייצג גם חברות ביטוח בכל הארץ וגם תובעים פרטיים וכן כיהן כרכז אקדמי בתחום של דיני נזיקין וביטוח והעביר בין היתר הרצאה ייחודית של פרקטיקה בניהול תביעת נזיקין וביטוח במגוון ערים בישראל והעביר השתלמויות לאלפי עורכי דין תאונות דרכים בתל אביב ובכל הארץ.

עו"ד אלי מאור מטפל ומייצג תביעת תאונות אופנוע או תאונות דרכים בתל אביב או בכל מקום בארץ באופן אישי בכל תביעת תאונת אופנוע בעצמו מתחילתה ועד סופה, קרי עד לקבלת הפיצויים לידיך, ולו המלצות רבות עבור ייצוג לקוחות בארץ ובחו"ל מזה כ- 20 שנה.

נגרמה לכם תאונת אופנוע או תאונת דרכים? מעוניינים להגיש תביעה?

עורך דין אלי מאור הינו כאמור, עורך דין תאונות דרכים מומלץ, בעל הניסיון המקצועי, הידע והכלים לסייע לכם וללוות אתכם בתור עורך דין תאונת אופנוע כל הדרך עד לקבלת מלוא הפיצויים המגיעים לכם.

הניסיון הרב, הידע, הקשרים עם מומחים רפואיים בכירים וההקפדה על היחס האישי, מאפשרים לעורך דין אלי מאור להעניק לכם בעצמו את השירות הטוב ביותר.

לפניה אישית ודיסקרטית ללא התחייבות ו/או תשלום, ניתן לפנות למשרד: 03-5798080, או לעו"ד אלי מאור באופן אישי לסלולר: 058-4771125‬, או פניה אישית בדואר אלקטרוני לעיניו של עו"ד אלי מאור בלבד: maor@maor-law.com

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
תביעת נזיקין

עו״ד אלי מאור

עו”ד אלי מאור בעל מוניטין, ניסיון והמלצות רבות בתביעות נזיקין (נזקי גוף) מול חברות ביטוח, בתי וקופות חולים, ביטוח לאומי ומשרד הביטחון, המייצג תובעים בלבד.

צרו עימי קשר
מאמרים ופרסומים
דילוג לתוכן