עו"ד רשלנות רפואית

ישנם אנשי מקצוע שאם הם יתרשלו בעבודתם עדיין לא ייגרם נזק בלתי הפיך. לדוגמא – טכנאי או שרברב. את הנזקים שלהם ניתן לתקן מבלי שיישאר כל נזק. אך כאשר מדובר בנזק רפואי או אז יהיו מקרים אשר בהם תהיה זו בכייה לדורות.

לא ניתן יהיה לתקן את הנזק והחולה שקבל את הטיפול הלא נכון עלול לסבול משך זמן רב או אפילו לצמיתות מבעיות כאלו ואחרות כמו נכות ברמה כלשהי והרשלנות עלולה אף להוביל למוות. על כן, כאשר מדובר בנושא של רשלנות רפואית אסור לנו לוותר. עו"ד רשלנות רפואית יהיה תמיד מוכן לסייע לנו להגיש את התביעה המתאימה בכדי שנוכל לקבל את מלוא הפיצויים על הנזק ועוגמת הנפש אותו ספגנו.

מהי רשלנות רפואית בנושא רפואת שיניים?

גם בתחום של רפואת השן ישנה עבודה רבה עבור עו"ד רשלנות רפואית. ישנם רופאי שיניים רבים אשר גורמים לנזקים שונים בקרב המטופלים שלהם כאשר החולים כלל לא מודעים לדבר. הם סבורים כי מדובר בתהליכים טבעיים ואינם יודעים כי הנזק שארע נובע בעקבות הרשלנות של הרופא. כדאי לדעת כי בכל מקרה של ספק כדאי לפנות אל עו"ד רשלנות רפואית ולבדוק מה הסיכויים לזכות לפיצויים.

עו"ד רשלנות רפואית

רשלנות רפואית בטיפול שיניים – דוגמאות

מהי רשלנות רפואית ברפואת שיניים?  התחום של רפואת השן כוללת גם טיפולים רפואיים וגם טיפולים אסתטיים כאשר בשניהם יכולה להיות רשלנות. מטופל שסובל בעקבות רשלנות רפואית יכול לפנות אל בית המשפט ולהגיש תביעת פיצויים נגד רופא השיניים או נגד המרכז הרפואי.

לדוגמא רופא שיניים המטפל בילדים חייב להיות רגיש ולהשתמש באמצעים המתאימים לטיפולי שיניים בילדים. הוא אמור להתמחות גם בתחום של התחלפות שיני החלב בשיניים קבועות ולתכנן את הטיפול בהתאם. אם הוא ישגה בעקבות חוסר מחשבה או חוסר ידע הוא עשוי להיות מואשם ברשלנות רפואית.

רופאי השיניים מתחלקים למגוון תחומים אשר כל אחד מהם חייב להיות מומחה בתחומו. כך יש לנו את המומחים לטיפולי שורש כמו גם המומחים לבעיות בלסת.

ישנה התמחות בטיפולי חניכיים הכוללת גם ניתוחי חניכיים. קיימת גם התמחות בכל הנושא של שיקום הפה ובקיצור – רפואת השן זהו מפעל הכולל הרבה תחומים הדורשים מקצועיות והתמחות. לאור ריבוי ההתמחויות קיימת חשיבות רבה שכל טיפול בפה או בשיניים ייערך על ידי המומחה המתאים שמתמחה באותו סוג של בעיות.

ישנה רשלנות רפואית באבחון כאשר כבר בשלב הזה הרופא אינו מצליח לאבחן באופן נכון את הבעיה ובעקבות זה הוא הוא מבצע טיפול שגוי שאינו נכון עבור החולה. עו"ד רשלנות רפואית הוא יהיה הכתובת גם במקרים מעין אלו כאשר הרשלנות נבעה מחוסר ידע או הבחנה נכונה.

חושדים כי הייתה רשלנות רפואית באבחון? רשלנות רפואית בטיפול שיניים? פנו אל חברת עורכי הדין אלי מאור ושות' ותיהנו ממיצוי מלוא הזכויות המגיעות לכם על פי חוק.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
תביעת נזיקין

עו״ד אלי מאור

עו”ד אלי מאור בעל מוניטין, ניסיון והמלצות רבות בתביעות נזיקין (נזקי גוף) מול חברות ביטוח, בתי וקופות חולים, ביטוח לאומי ומשרד הביטחון, המייצג תובעים בלבד.

צרו עימי קשר
מאמרים ופרסומים
דילוג לתוכן