עו”ד לתאונת עבודה

במידה ונפגעתם כתוצאה מתאונת עבודה, חשוב שתדעו כי מגיעים לכם פיצויים בגין נזקי הגוף אשר נגרמו לכם כתוצאה ממנה ובמקרים מסוימים גם בגין אובדן כושר עבודה.
מומלץ בשלב הראשון לפנות אל עו”ד לתאונת עבודה או עורך דין אובד כושר עבודה, אשר יוכל לספק לאחר מידע מקיף לגבי כל הזכויות המשפטיות שלכם וללוות אתכם כל הדרך עד למיצוי מלוא זכויות אלו.

תביעת נזקי גוף בתאונת עבודה
רבים אולי לא מודעים לכך, אבל גם במקרה של פגיעה קלה מגיע לנפגע לקבל פיצוי כספי מהביטוח הלאומי ומחברת הביטוח בה הוא מבוטח . כמובן שרמת הפגיעה תשפיע על גובה הפיצוי המגיע, אבל בכל מקרה, כדאי לבדוק מול עו”ד לתאונת עבודה את העילה להגשת תביעת נזקי גוף.

גובה הפיצוי אותו יקבל הנפגע, הוא תוצר של שכלול מספר פרמטרים כגון: אחוזי נכות, עלויות הטיפולים הרפואיים, אובדן השתכרות בעבר, הווה ובעתיד ופרמטרים רבים נוספים. עו”ד לתאונת עבודה מקצועי ובעל ניסיון בתחום, ידע להעריך כבר בשלב הייעוץ המשפטי הראשוני את גובה הפיצוי אותו אמור לקבל הנפגע וכמובן, גם את סיכויי הצלחת התביעה.

אובדן כושר עבודה
כל תושב ישראל אשר משלם ביטוח לאומי, מבוטח בביטוח אובדן כושר עבודה, כאשר לאנשים רבים ישנם גם ביטוח אובדן כושר עבודה דרך אחת מחברות הביטוח. במידה וכתוצאה מאותה תאונת עבודה, נגרם לנפגע מצב של אובדן כושר עבודה, קיימת חשיבות גבוהה להתייעץ עם עורך דין אובדן כושר עבודה בנושא.
אובדן כושר עבודה יכול להיות זמני או לצמיתות והוא יכול להיות אובדן מלא, אובדן חלקי או לפגוע ביכולתו של הנפגע לעסוק בעיסוק אשר תואם את השכלתו או את מקצועו.

אם נפגעתם כתוצאה מתאונת עבודה ואתם תרים אחר עו”ד לתאונת עבודה או אחר עורך דין אובדן כושר עבודה, אשר יספק לכם ייעוץ משפטי מקיף לגבי הזכויות שלכם והפעולות בהן יש לנקוט על מנת לממשן, אתם במקום הנכון.
חברת עורכי הדין אלי מאור ושות’ תספק לכם ייעוץ מקיף, ליווי אישי ומקצועי לאורך כל התהליך עד למימוש מלוא הזכויות אשר מגיעות לכם
.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מלאו את הפרטים עכשיו וקבלו
שיחת ייעוץ 1 על 1

סגירת תפריט
דילוג לתוכן