ועדה רפואית משרד הביטחון

ועדה רפואית נפגעי עבודה
לצערנו אנשים רבים אשר מגישים תביעות נכות למשרד הביטחון בכדי שזה יכיר בהם כנכי צה"ל, נאלצים להתמודד עם דחיית התביעה או אם החלטות אשר אינן מספקות מענה על הציפיות שלהם.
במקרים רבים, החלטות אלו אכן מוצדקות, אך ישנם מקרים שהסיבה לקבלת החלטות אלו טמונה בחוסר מוכנות של התובע לוועדה הרפואית.
מהסיבות הללו, כבר בשלבים המוקדמים של תהליך הגשת התביעה, מומלץ להיוועץ באיש מקצוע מנוסה שהינו עו"ד תביעת נכות.חשוב לציין, כי שלב ההגעה אל ועדה רפואית משרד הביטחון, יעיד על כך שהשלב הראשון בהגשת תביעת הנכות עבר בהצלחה ואותו עורך דין תביעת נכות ביצע את תפקידו בצורה הטובה ביותר – קבלת זימון אל ועדה רפואית מעידה כי קצין התגמולים, אשר טיפל בתביעה, הגיע למסקנה כי אכן קיים קשר סיבתי בין הפציעה ממנה אתה סובל לבין השירות בצבא או במשטרה.

במידה וההחלטה שהתקבלה היא שאכן קיים קשר שכזה, תזומנו כאמור אל ועדה רפואית מטעם משרד הביטחון.

תפקידה של ועדה רפואית משרד הביטחון

תפקידה של הוועדה, יהיה לקבוע את דרגת הנכות אשר נגרמה לתובע. החלטה זאת משפיעה באופן ישיר על גובה הפיצוי הכספי לו יהיה זכאי התובע – כאשר, במקרים בהם שיעור הנכות יהיה נמול מ-10 אחוז התובע לא יהיה זכאי כלל לפיצוי כספי.

כחלק מכך, קיימת חשיבות גבוהה להגיע מוכנים לוועדה בידיעה כיצד לענות על השאלות אשר יוצג, כאשר עורך דין תביעת נכות מנוסה ומקצועי ידע להכין אתכם לקראת הוועדה בצורה הטובה ביותר.

חשוב לציין שבמידה ואתם חשים כי ההחלטה אשר התקבלה על ידי ועדה רפואית משרד הביטחון עושה לכם עוול, קיימת אפשרות להגיש ערעור על התביעה באמצעות אותו עו"ד תביעת נכות אשר מלווה אתכם בתהליך.

אם גם אתם נפצעתם או חליתם במהלך או בזמן השירות, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת עורכי הדין אלי מאור ושות'.

עו"ד מקצועי ומנוסה מטעמה של החברה, ילווה אתכם לאורך כל התביעה וידאג שתגיעו מוכנים אל אותה ועדה רפואית משרד הביטחון.

חשוב לציין שתביעות מהסוג הזה עלולות להיות מורכבות ולכן, חשוב מאוד לקבל את שירותיו של עורך דין תביעת נכות מהשורה הראשונה ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
תביעת נזיקין

עו״ד אלי מאור

עו”ד אלי מאור בעל מוניטין, ניסיון והמלצות רבות בתביעות נזיקין (נזקי גוף) מול חברות ביטוח, בתי וקופות חולים, ביטוח לאומי ומשרד הביטחון, המייצג תובעים בלבד.

צרו עימי קשר
מאמרים ופרסומים
דילוג לתוכן