תאונות תלמידים

הילדים של כל הורה הם ללא ספק הדבר החשוב לו ביותר. כאשר הורה שולח את ילדו למסגרות החינוך השונות, הוא מצפה שבמסגרות הללו ידאגו לביטחון ולבטיחות הילדים ברמה המקסימלית. כאשר מתרחשת תאונה כלשהי אשר פוגעת בילד באופן פיזי, כל הורה צריך לדעת שהוא יכול לתבוע את הביטוח אשר מבטח את הילד בגין פגיעה זו, כדי לקבל פיצויים כספיים בסכום הרלוונטי למהות וגודל הפגיעה.

מהן תאונות תלמידים?
תאונות תלמידים הן תאונות אשר מתרחשות במסגרת חינוכית כלשהי: בית ספר יסודי או על יסודי, גן ילדים, מעון ועוד. כל ילד אשר מצוי במסגרת חינוכית כלשהו לרוב יהיה מבוטח בביטוח שמטרתו להעניק לילד ולהוריו פיצויים כאשר הוא נפגע במהלך השהות במסגרות הללו או אפילו במהלך שבתות, חופשות וחגים. אם ילד נפגע בתאונה כלשהי בבית ספרו או בכל מסגרת חינוכית אחרת בה הוא מצוי באופן פיזי, במידה והוא מבוטח בביטוח, הוריו יוכלו לתבוע את הביטוח בגין פגיעתו של הילד ולבקש שיכירו בו כנפגע תאונות תלמידים ובהתאם לכך יעניקו לו פיצוי כספי הולם.

אף על פי שתביעת הביטוח בגין תאונות תלמידים נשמעת כדבר קל ופשוט, לעתים ההורה אשר ילדו נפגע בתאונה מעין זו עומד מול תהליכים בירוקרטיים מתישים ואיננו יודע כיצד להתמודד איתם וכיצד הוא יקבל בסופו של דבר את הפיצוי הכספי המגיע לילדו.

כיצד מתמודדים עם תהליכים בירוקרטיים בתהליך תביעה בגין תאונות תלמידים?
אם ילדך נפגע במסגרת חינוכית כלשהי אשר בה הוא מבוטח באופן פיזי, כדי להתמודד עם התהליכים הבירוקרטיים בתהליך הגשת התביעה בהצלחה ולקבל את הפיצוי האידיאלי המגיע לילדך בגין פגיעתו כל שעליך לעשות זה לפנות לאלי מאור ושות’ – חברת עורכי דין בראשותו של אלי מאור אשר עוסקת במקצועיות רבה בכל הקשור לתביעות תאונות רשלנות רפואית ועוד.

אלי מאור ושות’ ילוו אותך בכל תהליך התביעה באופן הטוב ביותר ויסייעו לך להשיג בסופה של התביעה את כל מה שמגיע לילדך בשל היותו נפגע בתאונת תלמידים. חשוב לזכור שללא עורך דין מקצועי התהליך כולו יהיה תהליך מורכב וקשה יותר ולכן, אין להתפשר בבחירת עורך הדין לצורך תביעות מעין אלו.
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מלאו את הפרטים עכשיו וקבלו
שיחת ייעוץ 1 על 1

סגירת תפריט
דילוג לתוכן