עורך דין תביעות ביטוח

רבים מאתנו משלמים מדי חודש סכומי כסף לא קטנים לחברות הביטוח, למקרה שאם יום אחד נפגע או נחלה וכחלק מכך, נאבד את יכולת השתכרותנו או נזדקק לסיוע בתשלום עבור הטיפולים, נוכל להסתייע בכספי הכיסוי הביטוחי המגיעים לנו.

מה שאולי לא נלקח בחשבון הוא שהליך תביעות נגד חברות ביטוח, הוא הליך מורכב ומסובך במיוחד, כאשר חברות הביטוח מצדן, מערימות קשיים רבים על התובעים בדרך לקבלת הכספים המגיעים להם. בדיוק מהסיבה הזאת, חשוב לפנות כבר בשלבים המוקדמים של התביעה אל עורך דין תביעות ביטוח מנוסה ומיומן, אשר יוכל לסייע לנו לצלוח את התביעה בהצלחה ולקבל את מלוא סכום הכסף המגיע לנו בהתאם לפוליסה אשר ברשותנו.

דחיות תביעות נגד חברות ביטוח
לא אחת אנו שומעים על מקרים של אנשים אשר הרימו ידיים והתייאשו מתהליך של תביעת חברת ביטוח או תביעת ביטוח לאומי, בעקבות דחיית התביעה. אז נכון שבחלק מהמקרים, הדחיות הינן מוצדקות ולגיטימיות, אבל ישנם גם מקרים רבים אחרים בהם הדחיות אינן מוצדקות ולכן, חשוב מאוד להיוועץ באיש מקצוע, אשר בקיא בתחום כמו עורך דין תביעות ביטוח – כל עורך דין המתמחה בתחום, יעיד כי הוא נתקל לא אחת במקרים בהם דחיית התביעה על ידי חברת הביטוח התבצעה ללא הצדקה ובזכות הידע והכלים אשר עורך הדין מחזיק ברשותו, בסופו של דבר, התובעים אכן קבלו את הכספים אשר מגיעים להם. מהסיבה הזאת, אם אתם חושבים או שיש לכם סיבה להאמין שהדחייה של התביעה שלכם היא איננה מוצדקת, אל תהססו להיוועץ בעורך דין מנוסה, אשר יבדוק את המקרה לעומק.

נמצאים לקראת תהליך של הגשת תביעה לביטוח הלאומי? חשוב מאוד שתיוועצו עם עורך דין תביעות ביטוח מקצועי המתמחה בתחום זה. אלי מאור ושות’, משרד עורכי דין המתמחים בתחום תביעת ביטוח לאומי וחברות הביטוח, יספקו לכם את הייעוץ המשפטי המקצועי ביותר וילוו אתכם לאורך כל הליך התביעה, עד לקבלת מלוא גובה הכספים המגיעים לכם על פי הפוליסה אשר ברשותכם.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מלאו את הפרטים עכשיו וקבלו
שיחת ייעוץ 1 על 1

סגירת תפריט
דילוג לתוכן