עורך דין רשלנות רפואית תל אביב

עורך דין רשלנות רפואית תל אביב, או עורך דין כל עיר בה אתם גרים, יערוך בדיקות מקיפות כבר בפגישת הייעוץ הראשונית, אשר מטרתן להגיע להחלטה האם במקרה הפרטני שלכם, אכן קיימת עילה להגשת תביעה על רשלנות רפואית. 

האם להגיש תביעת רשלנות?
ההחלטה אותה יקבל עורך הדין, אמורה להתבסס על מספר פרמטרים מנחים ובין היתר: האם המקרה אשר אירע לכם אכן נובע מרשלנות מצדו של הרופא או של הצוות הרפואי. במידה ואכן התקיימה רשלנות שכזאת, האם נגרם לכם נזק ממשי כתוצאה ממנה. השלב הבא, יהיה לבדוק האם קיימת אפשרות להוכיח קיום של קשר סיבתי בין הרשלנות הרפואית לבין הנזק הממשי שנגרם לכם.
כמובן, שבמידה והממצאים של בדיקה זו יעידו על כך שאכן התקיימה רשלנות רפואית, עורך הדין ילווה אתכם לאורך כל ההליך של תביעה על רשלנות רפואית.

בחירת עורך דין רשלנות רפואית תל אביב והשפעתה על סיכויי הצלחת התביעה
מדי שנה מוגשות לבתי המשפט אלפי תביעות על רשלנות רפואית: זאת יכולה להיות רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים, רשלנות רפואית ברפואת עיניים ורשלנות רפואית בעוד מגוון רחב של תחומים רפואיים נוספים.
בחירת עורך דין רשלנות רפואית תל אביב או בכל עיר אחרת, שהינו בעל ניסיון רב, בעל קשרים והבנה מעמיקה בתחום הרשלנות הרפואית ככלל ובתחום הרפואי הפרטני בו התקיימה הרשלנות בפרט – לדוגמא: רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים, תהווה צעד חשוב, משמעותי ובעל השפעה רבה על סיכויי ההצלחה של התביעה כמו גם על סכום הפיצויים אותו תקבלו בסופו של תהליך.

נגרמה לכם רשלנות רפואית? מעוניינים להגיש תביעה? עורך דין אלי מאור הינו עורך דין רשלנות רפואית תל אביב, בעל הניסיון המקצועי, הידע והכלים לסייע לכם וללוות אתכם כל הדרך עד לקבלת מלוא הפיצויים המגיעים לכם. הניסיון הרב, הידע, הקשרים וההקפדה על היחס האישי, מאפשרים לעורך דין אלי מאור ולעורכי הדין הנוספים במשרד שלו, להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מלאו את הפרטים עכשיו וקבלו
שיחת ייעוץ 1 על 1

סגירת תפריט
דילוג לתוכן