עורך דין רשלנות רפואית בני ברק

רשלנות רפואית מתרחשת כאשר גורם רפואי טועה וחורג מהחובות והנורמות המקובלות בעת מתן הטיפול הרפואי ובכך גורם לנזק לגופו של הטופל אשר היה יכול להימנע. על פי חוקי האתיקה הרפואית, רופאים ואנשי צוות רפואי מחויבים לעמוד ולשמור על נורמות מקצועיות הקבועות בחוק ומקובלות במסגרת הענקת טיפול רפואי. כאשר חלה חריגה מהנורמות תוך נקיטת פעולה אשר מסבה נזק לחולה כתוצאה מאותה חריגה, מדבור ברשלנות רפואית.
עו"ד אלי מאור, עורך דין רשלנות רפואית בבני ברק, מתמחה בטיפול בתביעות רשלנות רפואית, צוות המשרד כולל עורכי דין מנוסים המתמחים בנושא רשלנות רפואית. עורך דין רשלנות רפואית בבני ברק מנוסה ומומחה בטיפול בנושא יסייע בכל הנדרש להגשת תביעת רשלנות רפואית כולל בדיקה יסודית לצורך בירור באם האירוע מדובר מהווה רשלנות רפואית, איתור מסמכים נדרשים והסדרת חוות דעת מטעם רופא מומחה. עורך דין אלי מאור הוא עורך דין רשלנות רפואית בבני ברק אשר פועל בכל המישורים הרלוונטיים הנדרשים על מנת שלקוחותינו יקבלו פיצוי מתאים.
באם נתקלתם באירוע המעלה חשד ככזה הנכלל בקטגוריית רשלנות רפואית, מומלץ לפנות לסיוע מקצועי ומשפטי ולהיעזר בשירותי עו"ד רשלנות רפואית מומלץ כזה אשר זהו תחום התמחותו ואשר יכול לספק מענה לכל ההיבטים הנדרשים והקשורים בהגשת התביעה. התחלת הטיפול במקרה של רשלנות רפואית בידי עו"ד אלי מאור, עורך דין רשלנות רפואית בני ברק מחייבת קבלת ייעוץ משפטי לצורך בירור הזכויות המשפטיות, סיכויי התביעה וקביעת הסכום אותו ניתן לקבל.
משרד עורך דין רשלנות רפואית בתל אביב יכול לסייע לכם לממש את זכויותיכם ולקבל פיצויים כאשר שכר הטרחה המקובל של עו"ד רשלנות רפואית מומלץ ומנוסה נקבע באחוזים מתוך סכום הפיצוי אותו יקבל המטופל על בסיס הצלחה בתביעה. על מנת להוכיח כי במקרה הנדון ארעה רשלנות רפואית, על התובע להוכיח בבית המשפט כי התקיימה רשלנות רפואית וכן כי הנזק אשר נגרם לתובע מקיים קשר סיבתי לרשלנות עצמה. הוכחת הרשלנות הרפואית אינה משימה פשוטה ולכן חשוב להתייעץ עם מומחה משפטי באזור המרכז והוא עורך דין רשלנות רפואית בבני ברק הפועל בתחום לצורך הצלחת הגשת התביעה. עבודת עורך דין רשלנות רפואית תל אביב כוללת שלושה שלבים מרכזיים:
  • איסוף כל המסמכים והתיעוד הנוגעים לטיפול הרפואי אשר ניתן ולכן באחריות המטופל לשמור על אותם מסמכים רלוונטיים. רישום רפואי אשר נמסר במסגרת הטיפול הרפואי עשוי לסייע ולהוות עדות בנוגע להתרחשויות הקשורות במעשה הרשלנות הרפואית.
  • בהתאם לאזור מגוריכם ולמיקומו של המוסד הרפואי בו קיבלתם טיפול יש לקבוע פגישת ייעוץ מקצועית, במידה ומדובר באזור המרכז תוכלו לפנות לפגישת ייעוץ עם עורך דין רשלנות רפואית בני ברק או עורך דין רשלנות רפואית תל אביב אשר מכירים את סביבת העבודה ופועלים מול אותם הגורמים הרפואיים המדוברים. הציגו את המקרה שלכם ושמעו את דעת עורכי הדין המומחים שלנו בנוגע לסיכויי ההצלחה של התביעה.
  • ניסוח כתב התביעה והגשתו לבית המשפט המוסמך. לצורך ניסוח כתב התביעה יש להשיג חוות דעת רפואית תומכת הניתנת על ידי רופא מומחה. חוות דעת אשר תיקבע כי הטיפול שקיבלתם היה רשלני ומוכיחה כי קיים קשר סיבתי בין ההתרשלות בטיפול לבין הנזק אשר מגרם לכם. לאחר שכתב התביעה יהיה מוכן, הוא יוגש על ידינו לבית המשפט.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
תביעת נזיקין

עו״ד אלי מאור

עו”ד אלי מאור בעל מוניטין, ניסיון והמלצות רבות בתביעות נזיקין (נזקי גוף) מול חברות ביטוח, בתי וקופות חולים, ביטוח לאומי ומשרד הביטחון, המייצג תובעים בלבד.

צרו עימי קשר
מאמרים ופרסומים
דילוג לתוכן