עורך דין אובדן כושר עבודה

עורך דין תביעות ביטוח
שנם מצבים רבים בגינם אנשים מגיעים למצב של בו הם מאבדים את כושר העבודה שלהם, באופן חלק או מלא, לתקופה מוגבלת או לצמיתות.
ההגדרה של אובדן כושר עבודה, יכולה להיות במקרים בהם אדם לא יכול לעבוד בשום עבודה בעקבות אותה הפגיעה, אדם אשר כושר ההשתכרות שלנו נפגע כתוצאה מאותה הפגיעה ואדם אשר כתוצאה מאותה פגיעה, לא יכול למצוא עיסוק אשר תואם את השכלתו או מקצועו.
בין אם אובדן כושר עבודה, נגרם כתוצאה מתאונה או תאונת עבודה, או אם בעקבות רשלנות רפואית או מחלה קשה, ההמלצה היא להסתייע בשירותיו של עורך דין לתאונת עבודה.
עו"ד תאונת עבודה שהינו מקצועי ומנוסה בתחום זה, יהיה בעל הידע והכלים, להעניק את הייעוץ המקצועי והמקיף ביותר לגבי הזכויות של הנפגעים ובהתאם יוכל להדריך אותם מה לעשות וכיצד לפעול בכדי שאותם הזכויות ימומשו בצורה מקסימאלית.תביעת אובדן כושר עבודה
רוב האנשים, משלמים מדי חודש סכומי כסף לא קטנים, בכדי להבטיח לעצמם את מלוא ההגנה מפני מקרים של אובדן כושר עבודה.
אדם אשר ברשותו פוליסת ביטוח שכזאת, אמור להגיש תביעה לחברת הביטוח, כאשר עליו לדאוג שההודעה תגיע לחברת הביטוח תוך תקופה אשר איננה עולה על 3 חודשים – חשוב מאוד, להגיש את התביעה בשלב המוקדם ביותר האפשרי.
מכיוון שחברות הביטוח מצדן, מערימות קשיים רבים על התובעים ובמקרים רבים, אף מבקשים אישורים וחומרים נוספים, שלא פשוט להשיג אותם, ההמלצה כאמור, להסתייע באותו עורך דין אובדן כושר עבודה, גם בהליך של הגשת התביעה.
עו"ד תאונת עבודה מנוסה, ידע לסייע ללקוחותיו לעבור את כל המשוכות אשר יוצבו על ידי חברת הביטוח בהליך התביעה וילווה אותם עד לקבלת מלוא גובה הפיצויים אשר מגיעים להם – בהתאם לפוליסה אשר ברשותם.
חשוב לציין שגם אם קיבלתם דחייה של התביעה מצד חברת הביטוח, חשוב לא להרים ידיים ולהיוועץ באותו עורך דין אובדן כושר העבודה – היו מקרי רבים בהם התגלה בדיעבד כי הדחייה מטעם חברת הביטוח לא הייתה מוצדקת.

לא להתפשר על פחות מהשירות המקצועי ביותר
כל אדם אשר התנסה בתביעות ביטוח בכלל ובתביעות אובדן כושר עבודה בפרט, יכול להעיד עד כמה מדובר בתהליך מורכב ועד כמה זה כמעט בלתי אפשרי לבצע אותו באופן עצמאי.
מהסיבה הזאת, ככל שתפנו לקבלת שירות מאותו עורך דין אובדן כושר עבודה, בשלב מוקדם יותר, כך גם השירות שתקבלו יהיה יותר יעיל ואולי אף ימנע ממכם טרטורים מיותרים.
עו"ד אלי מאור הינו עורך דין אובדן כושר עבודה, אשר ילווה אתכם בכל השלבים המהווים חלק מתהליך התביעה, החל משלב הייעוץ הראשוני בו הוא ילמד את המקרה, יעיין לעומק בפוליסה אשר ברשותכם ובהתאם לכך, ידע להדריך ולהכווין אתכם כיצד להתנהל בהמשך הדרך בועדה רפואית נפגעי עבודה.
עורך הדין מאור, יסייע לכם להמציא את כל הטפסים והחומרים הנדרשים במהירות המקסימאלית, על מנת שהתביעה תעבור בצורה חלקה ובמהירות המקסימאלית – לעיתים, תביעה יכולה להידחות, בעקבות בקשות מטעם חברת הביטוח לטפסים ולאישורים רפואיים נוספים.
חשוב לציין שמעבר לקבלת כספים מהביטוח, במקרים של אובדן כושר עבודה, ישנם סיכויים שמגיעים לכם גם פיצויים מגורמים אחרים, כאשר עורך דין המתמחה באובדן כושר העבודה, הבקיא בתחום ידע לכוון אתכם ולדאוג שכל הזכויות שלכם ימומשו בצורה המקסימאלית.
כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות הטמונים בשירותיו של עורך דין המומחה בתחום, אתם צריכים להתחיל בצעד הראשון וליצור קשר עם עורך הדין אלי מאור.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
תביעת נזיקין

עו״ד אלי מאור

עו”ד אלי מאור בעל מוניטין, ניסיון והמלצות רבות בתביעות נזיקין (נזקי גוף) מול חברות ביטוח, בתי וקופות חולים, ביטוח לאומי ומשרד הביטחון, המייצג תובעים בלבד.

צרו עימי קשר
מאמרים ופרסומים
דילוג לתוכן