מדי יום ביומו ניתן לשמוע על תאונות דרכים המתרחשות בכבישי הארץ. תאונות הדרכים מתחלקות לתאונות בין רכבים, תאונות של רכב בגלל כשל מכני כלשהו או בגלל חוסר תשומת לב של הנהג, תאונות דרכים של רכב והולך רגל, תאונות פגע וברח ועוד. לא משנה מהו סוג תאונת הדרכים, מובן וידוע שתאונת דרכים יכולה להסב נזקים פיזיים חמורים מאוד ולעתים אף מוות למעורבים בה. אם נפגעת באופן פיזי בתאונת דרכים, כדאי שתשכור לעצמך את שירותיו של עורך דין מקצועי ומומחה בתחום תביעות בגין תאונות דרכים כדי להשיג לעצמך את מרב הזכויות המגיעות לך מחברות הביטוח בשל היותך נפגע תאונת דרכים.

את מי תובעים בתביעות תאונות דרכים?
כאשר מדובר בתביעות תאונות דרכים, הנתבעים יהיו חברות הביטוח אשר מבטחות את כלי הרכב המעורבים בתאונת דרכים. אם נפגעת מרכב אחר בתאונה, תוכל לתבוע את חברת הביטוח של הנהג שנהג ברכב. אם נפגעת בתוך רכבך, תוכל לתבוע את חברת הביטוח שלך. יש לבחון בתאונת דרכים כל מקרה של תאונה לגופו כדי לדעת את מי יש לתבוע כדי לקבל את הפיצוי הרלוונטי. לאחר תאונת דרכים לא פעם אין יכולת ממשית לעסוק בכל מה שכרוך וקשור לתביעה הרלוונטית במקרה של תאונות דרכים.

בכל זאת, כדאי מאוד שלאחר תאונה וקבלת טיפול רפואי הולם תפנו קודם לעורך דין אשר ידוע כעורך דין מקצועי העוסק בתחום תביעות בגין תאונות דרכים ומשיג עבור לקוחותיו את הפיצויים הגבוהים ביותר. עורך דין מקצועי יוכל ללוות אותך בוועדה רפואית שתקבע את אחוזי הנכות שלך בעקבות התאונה ובהתאם לכך להגיש את התביעה בגין הפיצויים המגיעים לך. הפיצויים מורכבים מההוצאות הרפואיות אשר הוצאו עבור הטיפולים השונים בעקבות התאונה, הזמן שבו היית בחופשת מחלה בגלל חוסר יכולת לעבוד בשל מצבך הפיזי ועוד.

עורך דין לתביעות תאונות דרכים
אין ספק שאם אתה צריך לתבוע חברת ביטוח כלשהי בגין תאונת דרכים שעברת, כדאי שתפנה אל אלי מאור ושות’ – חברת עורכי דין אשר מתמחה בכל מה שקשור לתביעות בגין תאונות דרכים, תאונות עבודה, ועוד. לעתים תאונת הדרכים תוכר כתאונת עבודה ולכן עורכי הדין יבדקו את מי ניתן וצריך לתבוע וכיצד לעשות זאת ברמה המקצועית ביותר אשר תשיג את מטרותיה בצורה האידיאלית עבורך.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן