רשלנות רפואית

עולם הרפואה הינו עולם דינמי אשר מתפתח ומשתכלל ללא הרף. בזכות העולם הרפואי המצוי במגמת התפתחות והתקדמות, אנו זוכים לקבל מענה הולם כמעט לכל בעיה רפואית הן אצל רופאי המשפחה שלנו והן במקרים חמורים וקשים יותר בבתי החולים הציבוריים או ברפואה הפרטית, אשר אנו זכאים לה מחברות הביטוח השונות שאנו מבוטחים בהן.

אף על פי שתחום הרפואה הוא תחום אשר מטרתו היא לסייע לכל אדם להחלים ממחלות ולקבל מזור לכאביו, לא פעם ישנן סיטואציות אשר פוגעות במטופל בסופו של יום. בכל סיטואציה שבו נפגעת כמטופל מהתחום הרפואי וישנה עילה לתבוע את הרופא או בית החולים, תוכל לבקש את חוות דעתו של עורך דין מומחה העוסק בתחום תביעות רשלנות רפואית.

מהי רשלנות רפואית?
רשלנות רפואית יכולה להיגרם במקרים שונים שבהם המטופל קיבל טיפול כלשהו מרופא המשפחה שלו או מכל רופא אחר בבתי החולים השונים באופן לא מספיק זהיר ומוקפד, אשר הסב נזק כלשהו פיזי או נפשי למטופל. לעיתים הרשלנות הרפואית לא מתבטאת במעשה אלא במחדל, קרי הימנעות של רפוא לשלוח לבדיקה חשובה או ליתן טיפול מציל חיים לדוגמא.

בכך מקרה שכזה, יכול המטופל לקבל את עזרתו של עורך דין מקצועי המתמחה בתחום רשלנות רפואית ולתבוע את בית החולים, קופת החולים או הרופא אשר הסב לו נזק כלשהו. ניתן לפגוש במקרים של רשלנות רפואית בטיפול לא הולם בחולה אשר גרם להידרדרות במצבו, בניתוח אשר לא בוצע בזמנו ולכן פגע באופן פיזי כלשהו במטופל, ברופא אשר לא התייחס ברצינות לתלונה של חולה  ולאחר מכן התברר כי בגלל חוסר התייחסותו של הרופא חלה הידרדרות במצבו של החולה, בניתוח אשר בוצע בחולה בצורה לא זהירה מספיק והסב לו נזק משמעותי ועוד. ככל שהנזק משמעותי יותר, כך התביעה בגין רשלנות רפואית תהיה תביעה משמעותית יותר כאשר הפיצוי הכספי שהיא תדרוש יהיה גבוה יותר.
כיצד לבחור עורך דין לתביעות רשלנות רפואית?
כדי שהתביעה אכן תשיג את מטרתה יש לבחור עורך דין המומחה בתחום התביעות ברשלנות רפואית. עורך דין בעל ניסיון, אשר עוסק בתחום פרק זמן משמעותי ויודע כיצד לנהל את התביעות בתחום זה ברמה הגבוהה, המקצועית והטובה ביותר.

אם אתה זקוק לעורך דין מומחה ומקצועי בתחום רשלנות רפואית, מומלץ לפנות לייעוץ אל אלי מאור ושות'- משרד עורכי דין מנוסה מוכר בתחום הרשלנו תהרפואית בראשותו של עורך הדין אלי מאור, אשר עוסק בכל מה שקשור לתביעות בנושאי רשלנות רפואית, רשלנות רפואית במעקב הריון, רשלנות רפואית בחדר לידה, רשלנות רפואית בגין ניתוח, רשלנות רפואית בתחום הפלסטי, רשלנות רפואית לקטינים עם ליקויים קוגנטיביים או מוטוריים, לרבות שיתוק מוחין או CP.

עו"ד אלי מאור מחזיק בניסיון עשיר וייחודי בתחום דיני רשלנות רפואית כמי שהינו במקביל מרצה במכון להשתלמויות של לשכת עורכי דין בתחום דיני רשלנות רפואית וכמי שייצג בעברו את בתי החולים הממשלתיים בתביעות של רשלנות רפואית נגדם. עו"ד אלי מאור כבר בשלב הראשוני יסביר לך את כל שלבי התביעה, מה צפוי בתביעתך בעתיד ועל מה אתה תובע ומה צפויות להיות טענות הצד שכנגד, והכל בשקיפות ובנאמנות מלאה. ייצוג צמוד זה תיעניק לך את הסיכויים המקסימאליים לצאת כשידך על העליונה בכל תביעה אותה אשר אתה מעוניין להגיש כנגד המערכת הרפואית בתחום של רשלנות רפואית.

 

​לפנייה אישית ודיסקרטית
מלאו פרטיכם בטופס:

​פרטי התקשרות
טלפון
03-5798080

דוא"ל
maor@maor-law.com
פקס: 
03-6199123

כתובת
מגדל בסר 3, קומה 31,
רחוב מצדה 9, בני ברק
phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin