רשלנות רפואית עיניים

רשלנות רפואית יכולה לקרות בכל התחומים הרפואיים הקיימים, כאשר היא נפוצה גם בתחום רפואת העיניים.
רשלנות רפואית בתחום רפואת העיניים עלולה להיגרם במגוון רחב של סיטואציות, הן על ידי הרופא המטפל והן על ידי הצוות הרפואי. בין המקרים אשר עלולים לגרום לפגיעה כתוצאה מרשלנות: אי שליחת המטופל לבדיקות הנכונות, אבחון לקוי של בעיה או מחלת עיניים, אי מסירת מידע מקיף ורלוונטי למטופל, אבחון בדיקות אשר נעשה בצורה שגויה, רשלנות בעת ניתוח עיניים – המהווה את אחת מהסיבות הנפוצות ביותר בגינן מוגשות תביעות רשלנות רפואית עיניים ובין היתר בניתוחי קטרקט שהסתבכו, ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר ועוד. סיבה נוספת בגינה תוגש תביעת רשלנות רפואית תחום העיניים היא, מתן טיפול תרופתי שגוי אשר הסב נזק כזה או אחר למטופל.
כתוצאה מקיום רשלנות רפואית עיניים, המטופל יכול למצוא את עצמו מתמודד עם נזקים קשים ובין היתר פגיעה באיכות הראייה ואפילו עיוורון בעין אחת או בשני העיניים.
כל אדם אשר חושב כי נגרמה לו רשלנות רפואית בתחום העיניים (או רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים ובכל תחום רפואי אחר), חשוב שיעשה מעשה ויפנה לעורך דין רשלנות רפואית במטרה להגיש תביעת רשלנות רפואית עיניים.

כיצד ניתן להוכיח רשלנות רפואית עיניים?
הוכחה של קיום רשלנות רפואית ילדים , רשלנות רפואית בטיפולי שיניים ורפואת עיניים בפרט, טומנת בחובה הליך מורכב, המצריך איסוף ראיות רלוונטיות. על עורך הדין רשלנות רפואית המטפל בתיק, מוטלת האחריות להוכיח לא רק שהתקיימה רשלנות בזמן הטיפול הרפואי בלקוח שלו ולא רק שהלקוח שלו סובל מפגיעה מסוימת בעיניים אלא גם את קיומו של הקשר בין הרשלנות לבין הפגיעה.
בכדי להוכיח את הקשר הסיבתי, חשוב להיוועץ עם מומחים בתחום רפואת העיניים, איסוף כל המסמכים הרלוונטיים אשר קשורים לתיק הרפואי המדובר וניסוח כתב תביעה שהינו מפורט ומקיף.
כאמור, בכדי לבצע את כל השלבים הללו, עורך הדין אשר יטפל בנושא, חייב להיות מקצועי ומנוסה באופן פרטני בתחום של רשלנות רפואית עיניים – רק עו"ד בעל ניסיון פרטני בתחום הרפואי המדובר, יהיה בעל הקשרים המתאמים עם מומחים מתחום רפואת העיניים וכחלק מכך, יתאפשר לו לגבש בצורה הטובה ביותר את מלוא ההוכחות הרלוונטיות הנדרשות לתביעת רשלנות רפואית. 

הבנת הסיכויים וקבלת הפרטים
קיימת חשיבות גבוהה שכל אדם אשר מעוניין להגיש תביעת רשלנות רפואית כלל ותביעת רשלנות בתחום רפואת עיניים בפרט, יהיה מודע לכל הפרטים החשובים אודות התביעה והדרך אשר צפויה לו עד להגשתה ואחריה.
זה אומנם נכון, שבמקרים בהם מוכח הקשר הסיבתי בין ההתרשלות לבין הנזק שנגרם למטופל, התובעים מקבלים סכומים גבוהים של כספים – סכומים אשר יוכלו לסייע להם לשמור על רמת חייהם למרות הפגיעה אשר עלולה להגביל אותם.
אבל יחד עם זאת, הדרך אותה יש לעבור עד לשלב הזה היא ארוכה. ראשית כל, חשוב כאמור, להיוועץ בעורך דין מקצועי ומומחה בתחום רשלנות רפואית עיניים לגבי העילה לתביעה – לא תמיד עילה שכזאת באמת קיימת ואז חבל על המאמצים והכספים אותם יש להוציא בתהליך.
במידה ויש עילה לתביעה, רק עורך דין עם ניסיון רב בתחום, כמו עורך דין אלי מאור, ידע איך להתנהל ומה לעשות בכדי להשיג את כל המסמכים וחוות הדעת של המומחים באמצעותם יהיה ניתן לגבש כתב תביעה ברמה גבוהה.
מדובר כאמור, בתהליך אשר יכול לקחת זמן, אבל מכיוון שלעורך הדין שילווה אתכם יש השפעה כה גדולה על סיכויי הצלחתה, חשוב מאוד שלא תקלו ראש בהליך הבחירה ותרגישו שלמים במאת האחוזים שאכן בחרתם עורך דין ברמה הגבוהה ביותר האפשרית.
לקבלת פרטים נוספים, מוזמנים ליצור קשר עם עורך הדין אלי מאור.
 
 

​לפנייה אישית ודיסקרטית
מלאו פרטיכם בטופס:

​פרטי התקשרות
טלפון
03-5798080

דוא"ל
maor@maor-law.com
פקס: 
03-6199123

כתובת
מגדל בסר 3, קומה 31,
רחוב מצדה 9, בני ברק
phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin