תהליך ההיריון הינו תהליך מופלא כאשר תוך חודשים ספורים נוצר לו עובר מושלם על כל איבריו וגידיו. על פי רוב מתנהל לו התהליך ללא תקלות או בעיות מיוחדות אך חשוב לבצע מעקב מסודר לאורך כל חודשי ההיריון. כאשר הרופא חושד כי משהו אינו תקין עליו להפנות לבדיקות מעמיקות יותר כאשר במקרים רבים יש מה לעשות על מנת לפתור את הבעיה.

כאשר ישנה רשלנות רפואית במעקב הריון ובעקבות כך נגרם נזק לאם או לעובר יש אפשרות להגיש תביעה בגין רשלנות רפואית במעקב הריון ובמקרים רבים עשוי בית המשפט להכריע לטובת התובעים והם יזכו בפיצויים מכובדים.

חושדים כי הייתה רשלנות רפואית במעקב הריון? צרו קשר עם עו”ד אלי מאור
אם חוויתם רשלנות רפואית במעקב הריון ובעקבות כך נגרם נזק בסדר גודל כזה או אחר, מומלץ מאוד כי תפנו אל עו”ד המתמחה בדיוק בנושא הזה של רשלנות רפואית במעקב הריון בכדי שהוא ייצג אתכם מול כל הגורמים הרלוונטיים. במקרים רבים תהיו זכאים לפיצויים משמעותיים ולא כדאי לכם לוותר ולו כדי שמקרים כאלו לא יקרו שוב.

רשלנות רפואית בחדר לידה או בניתוח
האזרח הקטן מאמין מאוד ברופא ומפקיד את עצמו לידיו מתוך אמון מלא כי הרופא ידע בדיוק מה ואיך לטפל בו. לא תמיד הוא יחקור ויבדוק מה בדיוק ההליך העומד להתבצע והוא גם לא יעקוב תמיד לבדוק כי אכן הכול נעשה כראוי ועל פי כל הכללים.

כאשר מדובר בניתוח כשהחולה רדום ואין לו כל שליטה על הנעשה עלולים להתחולל מחדלים רפואיים רבים כאשר החולה כלל לא יהיה מודע אליהם. אם לאחר הניתוח החולה חושד כי משהו לא התנהל שם כשורה או לחילופין – יולדת לאחר הלידה חושדת כי היו תהליכים שלא התבצעו כראוי – אזי מומלץ מאוד לפנות אל עורך דין בכדי לנסות לקבל את מרב הפיצויים המגיעים להם בגין עוגמת הנפש שנגרמה להם.

במקרים רבים קיימת רשלנות רפואית בניתוח או רשלנות רפואית בחדר לידה והחולה או היולדת סובלים מתופעות יוצאות דופן, כאשר הם כלל אינם מעלים בדעתם שהנזק שנגרם להם הוא בעקבות אותה רשלנות.

מסיבה זו חשוב מאוד לפקוח עיניים, לעקוב בשבע עיניים אחר התנהלות הצוות ואחר ההחלמה ולבדוק האם הייתה רשלנות שהיא זו שגרמה לתחושות הלא טובות או לנזק הרפואי שנגרם להם.

רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים
אם אתם חושדים כי אכן הייתה רשלנות רפואית בניתוח מומלץ מאוד כי תפנו לקבלת סיוע משפטי על ידי מומחים בתחום – רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים. אלו יסייעו לכם למצות את מלוא הזכויות המגיעות לכם על פי חוק.

עורך דין אלי מאור הוא הכתובת הטובה ביותר עבורכם לצורך קבלת סיוע משפטי וליווי לאורך כל הדרך.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן