האם נפגעת בדרך לעבודה או בדרך חזרה מהעבודה הביתה? חשוב לדעת כי פגיעה בדרך מהבית למקום העבודה או פגיעה בדרך מהעבודה לבית נחשבת לפגיעה בזמן עבודה.

למה זה חשוב? במקרה של פגיעה ניתן להגיש תביעה לביטוח לאומי. תביעות לביטוח לאומי מאפשרות להגיש בקשה לפיצוי חד פעמי או פיצוי חודשי. את כתב התביעה כדאי להגיש יחד עם עו”ד לביטוח לאומי בכדי להגיע למקסימום שניתן לפיצוי בזמן הכי קצר שניתן לטיפול בתביעה.

עו”ד ביטוח לאומי בבני ברק
אם אתם גרים באיזור בני ברק, תשמחו וודאי לדעת שיש בעיר משרד עורכי דין העוסק בתחום תביעות לביטוח לאומי. עו”ד ביטוח לאומי מקצועי מלווה את התובע לכל אורך תהליך הבירוקרטי מול המוסד לביטוח לאומי. מכיוון שיש ריבוי תביעות למוסד לביטוח לאומי, תהליך התביעה יכול להתארך מעבר לרצוי. לכן, ליווי אישי ומקצועי של עורך דין לתביעות ביטוח לאומי יכול לקצר את זמן התביעה ולהגיע לתוצאות בצורה יעילה יותר.

תאונת עבודה ביטוח לאומי באיזור המרכז
באיזור המרכז מרוכזים מפעלים רבים ואיזורי תעשייה גדולים. תאונות עבודה בתעשיות הללו מתרחשות לעיתים קרובות. בתביעות לתאונת עבודה ביטוח לאומי בודק את התביעה וניתנת החלטה האם מגיע לעובד הנפגע פיצוי חד פעמי או תשלום חודשי מביטוח לאומי, וזאת עקב הבעיה הפיזית מהפגיעה.עורך דין לתאונת דרכים באיזור רמת גן

פגיעות נוספות בהן נדרשת עזרתו של עורך דין הן פגיעות מתאונות דרכים. עורך דין לתאונת דרכים בדרך כלל מגיש את כתב התביעה לחברת הביטוח של בעל הרכב הפוגע בכדי להגיע לפיצוי הולם של הנפגע. אם אתם מחפשים עו”ד לביטוח לאומי שילווה אתכם בתביעה שלכם, אתם מוזמנים לפנות למשרד עורכי הדין הותיק – אלי מאור ושות’.

עו”ד לביטוח לאומי של משרד עורכי הדין אלי מאור ושות’
 
משרד עורכי הדין אלי מאור ושות’ הוקם על-ידי עורך הדין אלי מאור, המנוסה בליווי תובעים שנפגעו בנזקי גוף, כבר למעלה מ-17 שנה. צוות המשרד מייצג מאות לקוחות בכל שנה ומלווה אותם בדיונים בבתי המשפט. אם נפגעתם בתאונת עבודה או בתאונת דרכים, כדאי לכם לפנות למשרד עורכי הדין אלי מאור ושות’ ולקבל ייצוג מקצועי ואמין.

* המפורט לעיל אינו בא למצות את כל המורכבות בהליכים בתביעה מול משרד הביטחון ומומלץ לפנות ליעוץ משפטי ספציפי בכל מקרה לגופו, ואין האמור לעיל כדי להוות תחליף ליעוץ משפטי ספציפי.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן