עורך דין תאונות עבודה בתל אביב

עו"ד אלי מאור הינו עורך דין תאונות עבודה בתל אביב שמניסיונו כעו"ד תאונות עבודה תל אביב יודע שבגין תאונת עבודה אחת עשויות להיות לניזוק: 4 תביעות שונות נגד 4 גורמים שונים, וזאת בגין אותה תאונת עבודה!!!

כמי שמייצג באופן אישי תביעת תאונת עבודה, מתחילתה ועד סופה ולו ניסיון של כ-20 שנים כ- עורך דין תאונות עבודה תל אביב ובכל הארץ, ומעל כ- 1000 תיקים בתחום דיני נזיקין וביטוח וכמי שבעברו ועד לפני 12 שנים ייצג גם חלק מחברות הביטוח בתביעות של תאונות עבודה לרבות תאונת עבודה במפעל, תאונת עבודה בגובה ותאונת דרכים בעבודה.

עו"ד אלי מאור הינו עורך דין תאונת עבודה בתל אביב, שכיהן משך שנים כרכז אקדמי ומרצה במכון להשתלמויות של לשכת עורכי הדין בתחום של דיני נזיקין וביטוח ומי היטב את רזי הפסיקה וההלכות המשפטיות בתביעות בגין תאונת עבודה כמו גם בייצוג בפני ביטוח לאומי תאונת עבודה.

איזה עורך דין תאונות עבודה מומלץ לבחור בין כל משרדי עורכי דין תאונות עבודה שיש?

מניסיוני רב השנים, עורך דין תאונות עבודה תל אביב מומלץ, הוא עורך דין שלו ניסיון של למעלה מ-10 שנים בטיפול בתאונת עבודה, ייצג בעברו גם חברות ביטוח מבחינת "דע את האויב", וכן מטפל באופן אישי בתביעת תאונת עבודה מתחילתה ועד סופה, מבלי שהתביעה תעבור מספר ידיים במשרד עורכי דין תאונות עבודה, כך שהדיסקרטיות של הלקוח עשויה להיפגע כמו גם ביחסי האמון החשובים שנוצרים   עם עו"ד תאונות עבודה בתחילת התביעה.

נגרמה לי תאונת דרכים בדרך לעבודה, מה לעשות?

ראשית, עליך להבין שיש לך אפשרות למספר תביעות נפרדות, שכל תביעה מומלץ לנהלה ביעוץ ו/או יצוג של עורך דין לתאונת עבודה, ולרבות תביעת המוסד לביטוח לאומי, תביעה נגד פוליסת החובה של הרכב בו נהגת או הרכב שפגע בך כהולך רגל בתאונת הדרכים או פוליסת האחריות לתאונת עבודה של המעביד, כן תביעת לאובדן כושר עבודה או לפנסית נכות וכן במקרים רבים עוד תביעת פוליסת נכות מתאונה – תאונות אישיות.

ישנה חשיבות רבה במילוי של כל מסמך ומסמך ו/או כל טופס תביעה אותו מגישים לכל רשות ורשות, כמו לדוגמא, טפסים אשר מגישים לקופת החולים על מנת להוציא תעודה רפואית ראשונה לנפגע בעבודה, או טופס תביעה ראשוני לביטוח לאומי להכרה בתאונה כתאונת עבודה ולתשלום דמי פגיעה, וכן למסמכים הרפואיים שיש לצרף אל תביעת הכרה זו. 

כך לדוגמא, אם ניזוק נפגע במסגרת תאונת עבודה בצוואר ובגב תחתון, אך הרופא בקופת החולים בתם לב, לא ציין בתעודה הרפואית הראשונה את שני האיברים, הן הצוואר והן גב תחתון, אלא רק את הצוואר, אזי המוסד לביטוח לאומי עשוי להכיר בתביעת נזקי גוף או נכות רפואית, המתייחסת אך ורק לצוואר, ובהתעלם מהכאבים והמוגבלויות בגב התחתון!!!

קרי בתביעת תאונת עבודה אחת עשויה להיות לניזוק: 4 עילות תביעה נגד 4 גורמים שונים!!!

מתי מומלץ להתייעץ עם עורך דין תאונות עבודה בתל אביב או עורכי דין תאונות עבודה?

מניסיוני עדיף להתייעץ עם עורך דין תאונות עבודה, כבר בתחילת הדרך ובסמוך לתאונת עבודה עצמה וזאת בין אם מדובר בתביעת תאונת עבודה או במקרה של תאונה בדרך לעבודה או במקרה של תאונת דרכים בעבודה או אפילו במילוי טופס "טכני" אצל מחלקת נפגעי עבודה בביטוח לאומי.

כך ע"פ מיטב ניסיוני על מנת למנוע שגיאות בתם לב, שחלקן בשלבים מאוחרים יותר קשה לתקן, עוד בשלב מילוי הטפסים של ביטוח לאומי מסוג בל/211 ובל/250 לשכיר ובל/211 ובל/283 לעצמאי, יש להיוועץ עם עורך דין תאונות עבודה מקצועי ע"מ שכל פרטי התביעה בתאונת עבודה ירשמו כדבעי, ולא יהיו אי דיוקים או חסרים העשויים להביא חלילה לדחיית תביעת תאונת עבודה.

תאונות דרכים תאונות עבודה, הינם שני תחומים שונים לחלוטין, הגם שלהם זיקה האחד לשני, ודורשים מעורבות ע"י עו"ד מומחה ומנוסה בתחומים של תאונות דרכים תאונות עבודה, ושידאג לתביעת זכויות מהמוסד לביטוח לאומי בתאונת הדרכים, על מנת שבתאונת הדרכים שהיא תאונת עבודה, יפסק פיצוי בסך מירבי.

הנה כי כן, כמי שמייצג מזה כ-20 שנים באופן אישי, כ- עו"ד תאונות עבודה בתל אביב ובכל הארץ, תביעות של תאונות עבודה, תאונת דרכים בעבודה ושל נפגעי עבודה, כאמור בתפקיד של עו"ד תאונות עבודה, אני מכיר ויודע שהנתונים מעידים על כך שמדי חודש מתרחשות אלפי תאונות עבודה בישראל. תאונת עבודה עלולה לגרום לנפגע לאבד את פרנסתו בין אם לפרק זמן מסוים ובין אם לצמיתות, כאשר במקביל עליו להוציא סכומי כסף רבים על טיפולים ועל שיקום, מה שעלול להקשות אף יותר על המצב הכלכלי שלו ושל משפחתו.

בכדי לא להגיע למצב כזה, קיימת כאמור חשיבות גבוהה שאותו עובד שנפגע יהיה מודע לכל זכויותיו – רבים למשל לא מודעים לכך לדוגמא, שלעיתים עורך דין תאונות עבודה עשוי להמליץ להגיש תביעה גם כנגד המעביד וגם תביעה נגד ביטוח הלאומי נפגעי עבודה. בדיוק מהסיבות הללו, חשוב להיוועץ כבר בשלב מוקדם עם עו”ד תאונת עבודה מקצועי ומנוסה.

יש לזכור כי קבלת ייעוץ משפטי כבר בשלב מוקדם מאותו עו”ד תאונת עבודה או עורך דין תאונת דרכים בעבודה מומלץ, תאפשר לנפגע בתאונת עבודה לקבל את כל המידע אודות הפעולות אותן חשוב שהוא יבצע לאחר התאונה – ופעולות אלו הינן השפעה רבה על ההחלטה לגבי מתן הפיצוי וגובהו.

כך לדוגמה, תביעה תאונת עבודה שטיפלתי כמי שהוא עורך דין התאונות עבודה בתל אביב, בתחום של נזקי גוף, כמו כן הסתיימה בגין תאונה במפעל בפיצוי של הניזוק בסכום של 2 מיליון ש"ח.

בהתייחס לתביעת תאונת דרכים, שאינה תאונת עבודה: לאחרונה, הסתיימה תחת טיפולי האישי בסכום פיצוי של 2,700,000 ש"ח, תביעה בבית משפט המחוזי בת"א בגין תאונת דרכים שאינה תאונת עבודה של ניזוק שנסע ברכבו הפרטי ללא קשר לעבודה, וזאת חרף העובדה שהניזוק הורשע בבית הדין לעבודה בגין נהיגה בקלות ראש והיה מדובר בתאונת דרכים – תאונה עצמית ללא מעורבות צד שלישי, ושהרכב נושא התביעה של הניזוק, לא התנגש או נפגע משום רכב אחר…

עורך דין לתאונת עבודה ואופן ההתנהלות המומלץ לאחר תאונה

עורך דין תאונות עבודה תל אביב או בכל מקום אחר, מקצועי ומנוסה, ידע לכוון את הלקוח שלו לגבי אופן ההתנהלות לאחר התאונה – ובין היתר דיווח פרטי התאונה למעביד, ניהול רישום מפורט ככל הניתן של פרטי תביעת תאונת עבודה, פנייה לטיפול רפואי ושמירה על כל המסמכים הרלוונטיים, איסוף קבלות וחשבוניות על הוצאות אשר בוצעו בעקבות הפציעה ופעולות נוספות. 

כאמור, עורך דין לתאונת עבודה, ידע לבצע הכוונה מדויקת לגבי כל הפעולות הנדרשות במקרים כאלו וזאת הסיבה, שאחד הדברים הראשונים אותו צריך לעשות לאחר התאונה היא ליצור קשר עם עו”ד תאונת עבודה או עם עורך דין תאונת דרכים בעבודה מומלץ – במקרים בהם התאונה המדוברת הינה גם תאונת דרכים. לעיתים יש לבדוק גם, שבמקרה של תאונת דרכים שהיא תאונת עבודה, אם לא נגרמו לניזוק, נזקי גוף כמו כן בשל רשלנות רפואית.

כאמור, מקומות העבודה השונים בהם כל אחד מאתנו עובד או לומד, אמורים ע"פ חוק לספק לנו סביבה בטוחה בצורה המקסימאלית.

גם אם אותו מוסד או מפעל אכן מנסה להקפיד או מנסה לספק את תנאי הבטיחות הטובים ביותר, תאונות עבודה עדיין עלולות לקרות בין אם בשטח המוסד ובין אם בזמן ההגעה אליו או היציאה ממנו. תאונה שכזאת, נחשבת כאמור כתאונת עבודה או תאונה בדרך לעבודה, ומניסיוני חשוב שהנפגעים בתאונות עבודה יהיו מודעים לזכויות שלהם כנפגעי עבודה הן מול המוסד לביטוח לאומי והן מול חברת ביטוח, וייוועצו עם אחד מאותם עורכי דין תאונות עבודה או עו”ד תאונות עבודה, מקצועיים המנוסים בתחומם.

הדרך המהירה למימוש מלוא הזכויות

גם עובדים וגם עצמאיים מבוטחים מפני תאונות עבודה שונות אשר יכולות לקרות בעבודה או בדרך לעבודה או בחזרה מהעבודה במקרים רבים, כפי שפורט בהרחבה לעיל. בכדי לממש את כל הזכויות ואת מלוא גובה הפיצויים המגיעים, יש להתנהל מול מספר גופים שונים לדוגמה, ביטוח לאומי כמו גם חברת הביטוח. עורכי דין תאונות עבודה, כמו גם עו”ד תאונת עבודה, יהיו בעלי הידע והכלים לבחון את המקרה לעומק, לוודא שאכן יש עילה לתביעה ולהגיש את התביעה אל הגופים השונים והרלוונטיים.

עו"ד אלי מאור המשתייך משזה שנים רבות לתחום של עורכי דין תאונות עבודה, ילווה אתכם באופן אישי לאורך כל שלבי תביעת תאונת עבודה, כאשר במקרים רבים לבחירת עורך דין תאונות עבודה או עו”ד תאונות עבודה מקצועי ומנוסה, תהיה השפעה רבה הן על סיכויי הצלחת תביעה תאונת עבודה והן על גובה הפיצויים אותו תקבלו בסופו של תהליך – מהסיבה הזאת, לא מומלץ להקל ראש בבחירת עורך דין תאונת עבודה.

נפגעת כתוצאה מתאונת עבודה?

מחפש עורך דין תאונת עבודה בתל אביב מומלץ? אתם מוזמנים ליצור קשר אישי ישיר ודיסקרטי עם עו"ד אלי מאור ולקבל ייעוץ משפטי מקצועי מעו"ד מנוסה ומוכר. עו"ד אלי מאור, עורך דין תאונות עבודה בתל אביב, ילווה אותך לאורך כל השלבים, החל מההנחיות הראשוניות לגבי אופן ההתנהלות המומלץ לאחר תאונת עבודה, דרך מתן ייעוץ מפורט לגבי הזכויות שלך ועד להכנה בפני ועדה רפואית בביטוח לאומי ובדאגה שמלוא הזכויות שלך אכן ימומשו כדין

לפניה אישית ודיסקרטית ללא התחייבות ו/או תשלום, ניתן לפנות למשרד עו"ד אלי מאור: 03-5798080, או לעו"ד אלי מאור באופן אישי לסלולר: 058-4771125, או פניה אישית בדואר אלקטרוני לעיניו של עו"ד אלי מאור בלבד: maor@maor-law.com

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
תביעת נזיקין

עו״ד אלי מאור

עו”ד אלי מאור בעל מוניטין, ניסיון והמלצות רבות בתביעות נזיקין (נזקי גוף) מול חברות ביטוח, בתי וקופות חולים, ביטוח לאומי ומשרד הביטחון, המייצג תובעים בלבד.

צרו עימי קשר
מאמרים ופרסומים
דילוג לתוכן